Metody powiększanie piersi

Metod na piękny biust jest całe mnóstwo. Dzisiaj postaram Wam się opisać tą najpopularniejszą czyli operacyjne powiększanie piersi za pomocą implantów i przeszczep własnym tłuszczem. A więc zapraszam do lektury.

Piękne piersi dla coraz to większej grupy pań stanowią wyznacznik urody a metody zmierzające do ich podkreślenia stają się coraz to popularniejsze. Istotnym zabiegiem docenianym obecnie od wielu lat jest uwydatnienie biustu. W tego rodzaju zabiegach wykorzystuje się w większości przypadków sylikon lekarski w postaci nadzwyczajnych implantów, które umieszczane są do piersi. Sposób ten dopuszcza na nader dogłębne formowanie piersi i zaspokojenie oczekiwań wykazywanych przez pacjentki. Na nieszczęście wprowadzany surowiec jest tworzywem chemicznym i wbrew wielu lat badań, których zamiarem jest jak najlepsze odzwierciedlenie jego właściwości do rzeczywistych tkanek dalej potencjalne jest następowanie u niedużej liczby pacjentek jakiś skutków ubocznych.

biust3

W szczególności, o ile mają być wprowadzone niezwykle istotne przemiany. Każdy tego wariant zabieg stanowi, bowiem sporą interwencję chirurgiczną i żąda zachowania najwyższej dokładności. Przed umieszczeniem implantacji zwyczajnie wykonuje się badanie USG, żeby wykluczyć obecność zmian które będą przyczyną późniejszych komplikacji. Pewną opcją dla wkładek silikonowych jest implementacja własnych tkanek pacjentki otrzymanych podczas zabiegu liposukcji. Metoda ta ma natomiast ograniczenia albowiem nie umożliwia na równie zupełne formowanie biustu i rezultat zabiegu być może nie zgadzać się od pierwotnych założeń. Ponieważ realizowana jest istotna ingerencja w tkanki potrzebny jest pobyt w szpitalu. Zazwyczaj pacjentki powracają do domu po około trzech dniach zależnie od tego jak szybko goją się rany. Przez dalszy miesiąc ważne jest noszenie bielizny uciskowej, jaka ma za funkcję pełnić rolę opatrunku. Jednak powrót do zwykłych zajęć zachodzi już po około tygodniu od sfinalizowania zabiegu. Z kolei zaczęcie korzystania z basenu czy ostrych ćwiczeń ewentualne jest po około miesiącu.  Wiele kobiet w ciągu pierwszych dni po zabiegu będą czuć dużą różnice między widzialnymi wynikami a swoimi przewidywaniami. Jest to podyktowane pojawianiem się transformacji pooperacyjnych jak również pewnymi niewielkimi przestawieniami wkładek silikonowych. Przyjmuje się, iż finalny stały efekt operacji widzialny jest po upływie około 2 miesiącach od zabiegu, kiedy to zachodzi stałe złączenie implantów z ciałem pacjentki i nie można już poczuć miejsca wszczepienia implantu.  Najnowocześniejsze implanty stworzone z najwyższej, próby towaru mogą być zarówno wszczepiane niewiastom, jakie przewidują w przyszłości oczywiste karmienie ponieważ te implanty nie stanowią przeciwności w procesie karmienia.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s